Islander | Rahvusvahelised noorteprojektid – Islander
Islander - kohaliku elu edendaja Eesti saartel. Rahvusvahelised noorteprojektid, seminarid ja koolitused.
islander, noortevahetused, rahvusvahelised noorteprojektid, saartevaheline, koostöö, projektid, noored, euroopa vabatahtlik teenistus, seminarid, koolitused, noosootöö
2463
page-template-default,page,page-id-2463,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Meie peamiseks tegevuseks on rahvusvahelistes noorsooalastes koostööprojektides osalemine ning seeläbi saartelt pärit noortele paremate võimaluste loomine. Samuti soovime arendada kohalikku noorsootööd ja keskkonda läbi noorte kaasamise ja mitteformaalse õppe. Ja seda juba 2006.aastast!

Veel üheks oluliseks eemärgiks on tervislike eluviiside propageerimine läbi erinevate infomaterjalide, koolituste, seminaride ja ürituste korraldamise.

Lisaks rahvusvahelistele projektidele viime läbi erinevaid koolitusi, kohtumisi ja töötubasid koostöös Eesti Psoriaasiliidu, Eesti Reumaliidu ja Kuressaare Gümnaasiumi koolituskeskusega OSILIA.  

Oleme mitmeid aastaid erinevaid partnereid kaasates osalenud “Teeme Ära” talgutel, et toetada vabatahtlikku tegevust kohalikul tasandil.